+37126636779 limlentas@limlentas.lv

Tehnoloģijas

Limlentas.lv prioritāte ir piedāvāt klientam TOP kvalitātes produktu. Mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošana ir viena no mūsu panākuma atslēgām, kas palīdz sasniegt šo mērķi.

Limlentas.lv strādā ar jaunākās paaudzes iekārtām. Ar līdzvērtīgām iekārtām līmlentas apdrukā Amerikā, Japānā un Austrālijā. Ražošanas tehnoloģijas ļauj precīzi atkārtot dizaina smalkās detaļas un, izmantojot dažāda stipruma līmes sastāvu, izgatavot līmlentas, ar kurām iespējams aizlīmēt pat sliktas kvalitātes kartonu. Pateicoties mūsdienīgajam aprīkojumam, mēs varam līdz smalkākajām niansēm ievērot ražošanas procesu. Tas garantē kvalitāti un produkta piegādi norunātajā laikā.

tehnologijas

Augstākā pilotāža līmlenšu izgatavošanā ir izveidot īpaši stipru līmlentu ar niansētu dizainu. Iemesls ir sekojošs: jo spēcīgāks līmes sastāvs tiek izmantots, jo lielāks ir risks sabojāt apdruku. Mēs esam izstrādājuši risinājumu pat tik sarežģītam uzdevumam.

Limlentas.lv piedāvā speciālu krāsas formulu. Tā spēj izturēt agresīvo vidi, kurā jāatrodas līmlentei (piemēram, uz ielas). Vēl vairāk – tā dod tīru, košu krāsu efektu, ko nevar nodrošināt ar lielāko daļu tehnoloģisko iekārtu. Drukas speciālisti uznes krāsas uz materiāla ar asu izšķirtspēju un panāk precīzas kontūras, izveidojot augstas kvalitātes līmlentas ar apdruku.

Jūsu līmlentes izgatavošanas process no idejas līdz piegādei:

A. Jūs atsūtāt dizainu uz limlentas@limlentas.lv, kas drukājams uz līmlentas. Gadījumā, ja Jums ir tikai ideja, bet dizaina risinājuma nav, mēs to izstrādājam BEZ MAKSAS. Pēc maketa sagatavošanas un novietojuma uz materiāla tas tiek saskaņots ar pasūtītāju.

B. Ņemot vērā klienta prasības un situāciju, iesakām piemērotāko līmlentes materiālu.

C. Notiek darbs pie drukas sagatavošanas. Drukas plates izgatavošana, pirmsapstrādes sagatavošana, kas aizņem aptuveni 8-24 stundas.

D. Tiek nodrošināta līmlentes ražošana.

E. Gatavais produkts iziet kvalitātes kontroli. Vērtēšanas procesā tiek pārbaudītas 8 pozīcijas, kuras tiešā veidā ietekmē līmlentes kvalitāti.

F. Pēc kvalitātes kontroles speciālistu akcepta notiek pasūtījuma iepakošana un piegāde.*

* bez maksas uz jebkuru vietu Latvijā.

No pasūtījuma veikšanas brīža līdz kurjera zvanam pie klienta durvīm vidēji paiet viena darba nedēļa.